Протокол

загальних зборів трудового колективу

від 15.06.2023 р. №1

Голова зборів- вчителька Сичова Ю.В.

Секретар зборів - вчителька Прохоренко Н.М.

Присутні: директор, члени трудового колективу - 12 осіб, батьки - 2 особи, учні - 2 особи.

Порядок денний:

1.Звіт директора закладу Пипич Л.М. за свою діяльність за 2022-2023 н.р.

2. Проведення таємного голосування з оцінки діяльності директора Пипич Л.М.

Слухали:

1.Звіт директора Пипич Л.М.

У 2022-2023 н.р. діяльність закладу була спрямована на реалізацію нормативних документів: Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Державного стандарту початкової освіти», «Державного стандарту базової середньої освіти», Концепції НУШ, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, Статуту закладу та інших нормативних документів.

Управлінська діяльність була спрямована на реалізацію державної політики у наданні якісних освітніх послуг, збереження мережі, створення безпечного освітнього середовища: доступного, вільного від дискримінації та насильства. У закладі створені рівні умови для навчання і виховання, розвитку здібностей та індивідуальності дитини, впровадження інноваційних технологій, формування життєво важливих компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, здорового способу життя, профілактики правопорушень. Освітній процес здійснювався переважно дистанційно, хоча проводилися консультації для дітей за ініціативою батьків та згідно рішення педагогічної ради з дотриманням безпеки в умовах військового стану. Причина переведення закладу на дистанційну форму навчання - відсутність укриття. Навчальні заняття проводилися переважно на єдиній платформі Google Meet(синхронний режим навчання) зрідка Classroom(асинхронно). Рішення про використання електронної платформи було прийнято педагогічною радою. Інформування здобувачів освіти про розклад занять та інше, а також комунікація вчителів, класних керівників, директора закладу відбувалася через групи у менеджерах Viber. Під час дистанційного навчання особлива увага приділяється створенню максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Проводиться просвітницька робота щодо кібербезпеки та правил безпечної поведінки під час онлайн-занять на кожному уроці. Більшість вчителів проводили заняття з дому та за допомогою власних технічних засобів. Рівень цифрової грамотності вчителів достатній. Кількісний показник підключень учнів до синхронних занять 70-90%. Норми Санітарного регламенту щодо дотримання тривалості синхронних занять дотримано. Більшість вчителів, батьків, учнів задоволені організацією дистанційного навчання. Найбільш значимі проблеми для вчителів, учнів, що виникли під час занять - перебої з інтернетом, технічне забезпечення. 4 учні( 15%)мали постійні проблеми з інтернетом. Спостерігається тенденція щодо втрат у результатах навчання.

На кінець навчального року:

1-2 класи вербальне оцінювання -2 учні; 3-4 класи рівневе оцінювання- 5 учнів

клас учнів Високий рівень Достатній рівень Середній рівень Початковий рівень
3 3 - 3 - -
4 2 - - 2 -
5 2 - 1 1 -
6 5 1 2 2 -
7 3 - - 2 1
8 5 2 - 3 -
9 5 1 2 2 -
всього 25 4 8 12 1
100% 16% 32% 48% 4%

Рейтинги класів:

5 клас- 9.1 б

6 клас- 8.7 б

7 клас- 6.4 б

8 клас- 8.4 б

9 клас- 7.9 б

Переважає середній рівень навчальних досягнень - 48%.

Якість успішності по закладу освіти становить 64%, що на 4% нижче, ніж у минулому році. У початковій школі якість успішності становить 65% ( на 5% нижче, ніж у минулому році), у основній – 68% (на 3% нижче, ніж у минулому році).У початковій школі найвища якість успішності у 3 класі – 78% (Сичова Ю.В.) найнижча у 4 класі –51% (Горпиняк Н.М.). У основній школі найкраща якість успішності у 5-6 класах –72 - 84%, найгірша – у 7 класі - 53%. За рік 4 учні мають високий рівень навчальних досягнень ( у минулому році - 4). З 4 відмінників 2 учні 8 класу , 1 учень 6 класу та 1 учень 9 класу, у 5, 7 класах учнів з високим рівнем навчальних досягнень немає.

Показники якості знань:

з фізики - 60%, з математики - 69%, з геометрії - 62%, з географії – 78%, з алгебри - 61%, з хімії –65% з всесвітньої історії - 63%, історії України – 66%, світової літератури - 64%, української літератури - 65%, іноземної мови - 60%, природознавства - 82%, української мови - 61%, правознавства - 77%, мистецтва - 84%.

на початок навчального року 26

прибуло за рік 1

вибуло за рік -

на кінець навчального року 27

1 учениця перебуває за кордоном, навчається дистанційно, графік уроків адаптований до умов та узгоджений з батьками.

Вчителів, які перебувають за кордоном не має.

Налагоджена взаємодія закладу, сім'ї, громадськості. Директор сприяв покращенню освітнього середовища, матеріальної бази. Завдяки спонсорській допомозі проведено поточний ремонт. За період 2022-2023 н.р. з місцевого бюджету кошти не було виділено для покращення матеріальної бази закладу, усунення недоліків пожежної безпеки. Заклад потребує комп'ютерів,планшетів, ноутбуків, принтерів, заміни вікон, парт(столів), які були введені в експлуатацію у 70-х роках минулого століття.

У закладі працює кваліфікований педагогічний колектив, який у своїй практичній діяльності реалізовує завдання освітніх нормативних документів, компетентнісний підхід, вдосконалює та підвищує професійний рівень. Вчителі вчасно та систематично проходять курсову перепідготовку та атестацію, приймають участь у вебінарах та навчальних тренінгах. У 2023 р. 2 педагогічні працівники пройшли атестацію. У 2022-2023 н.р. працювало 10 вчителів (з них 2- сумісника), 1 вихователь по супроводу дітей, 8 працівників обслуговуючого персоналу.

Всього педагогічних працівників - 10

основні - 8

сумісники -2

Рівень освіти:

Магістр - 9

Молодший бакалавр- 1

Кваліфікаційний рівень:

спеціаліст вищої категорії - 6 чол. ( 60 %)

спеціаліст І категорії - 1 чол. ( 10 %)

спеціаліст ІІ категорії - 2 чол. ( 20 %)

спеціаліст - 1 чол. ( 10 %)

Педагогічні звання:

«старший учитель» - 3

Мають стаж роботи:

до 10 років -1

від 10 до 20 років -1

від 20 років і більше -8

Тижневе навантаження: повне - 4, неповне - 6

Викладають предмети не за фахом - 5

Вчителі викладали навчальні предмети відповідно до Типових навчальних програм, навчального плану, методичних рекомендацій щодо вивчення предметів. Організація роботи колективу будувалася на основі особистісно зорієнтованого, вмотивованого, компетентнісного підходів з метою реалізації наскрізних змістовних ліній та ключових компетентностей. Вчителі проводять різні типи уроків та різні форми організації освітнього процесу, зокрема, дистанційного навчання, труднощі якого полягають у недостачі комп'ютерної техніки як у закладі, так і у сім'ях дітей. Директором систематично проводилася перевірка виконання навчальних планів і програм, моніторинг якості знань учнів. Державною службою якості освіти у Полтавській області проведено моніторинг якості організації дистанційного навчання у квітні 2023 р.(12 уроків у 1-9 кл.), проведено онлайн опитування вчителів(100%), учнів 9 кл.(100%), батьків учнів 3,5,9 кл(100%).

У 2022-2023 н.р. педагогічний колектив працював над науково-методичною проблемою: «Підвищення якості освіти через впровадження інноваційних технологій в освітній процес».

Пріоритетні напрямки :

Напрацювання рекомендацій та поширення досвіду з проблеми формування власного вектору.

Впровадження освітніх інноваційних технологій.

Формування позитивної мотивації учнів.

Розвиток життєвих компетентностей учнів, формування в них високої пізнавальної культури.

Реалізація наскрізних ліній та ключових компетентностей.

Забезпечення індивідуального та особистісного розвитку дитини.

Впровадження державних стандартів НУШ.

Створення позитивного мікроклімату, сприятливих умов для навчання і виховання, співпраці учителів, учнів та батьків.

Покращення освітнього середовища та зміцнення матеріально-технічної бази.

Основні завдання, ідеї, проблеми розглядалися на педагогічних радах, нарадах при директору, раді закладу, методичному об'єднанні та творчій групі вчителів початкових класів.

Досягнення учнів:

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок»

Біологія: Мірошниченко Владислав 9 клас - диплом ІІ ступеня

Губар Станіслав 8 клас - сертифікат

Пипич Анастасія 8 клас - сертифікат

Жигаленко Сергій 6 клас- диплом ІІІ ступеня

Вчитель Пипич Г.М.

Географія: Мірошниченко Владислав 9 клас - сертифікат

Губар Станіслав 8 клас - сертифікат

Пипич Анастасія 8 клас - диплом ІІ ступеня

Жигаленко Сергій 6 клас- диплом ІІІ ступеня

Мороз Ярослава 9 клас- сертифікат

Вчитель Пипич Л.М.

Взяли участь у інтернет-конкурсах 7 учнів(28%): «Таємниця генія Шевченка», «Подорож на Південний полюс», «Година Землі», «Як це працює: водопровід та каналізація».

Діти активно брали участь у конкурсах малюнків, акціях, загальношкільних заходах, передбачених тематичними і календарними датами, річним планом роботи закладу. Команди взяли участь у районних змаганнях туристів. Велика увага приділялася патріотичному вихованню(акції, уроки мужності, волонтерство тощо), фізкультурно-оздоровчим заходам( змагання, руханки).

Активно функціонував веб-сайт закладу (відповідальна Сичова Ю.В.), а також мобільний додаток Viber та Facebook (Пипич Л.М. та Сичова Ю.В.). Організація освітньої діяльності в 1-4-х класах закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України від 18.05.2019 №286/2019 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», Концепції Нової української школи, схваленої розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальноїсередньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року»; Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №87 від 21.02.2018.

Освітня програма закладу для здобувачів освіти І рівня розроблена на основі:

ü для 1-2 класів: наказу МОН України від 12.08.2022 року № 743 «Типова освітня програма для учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, розроблена під керівництвом О.Я. Савченко»;

ü для 3-4 класів: наказу МОН України від 12.08.2022 року № 743 «Типова освітня програма для учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, розроблена під керівництвом О.Я. Савченко»;

ü Базова середня освіта має такі цикли, як адаптаційний (5-6 класи) та базового предметного навчання (7-9 класи), що дають змогу враховувати вікові та індивідуальні особливості розвитку і потреби учнів, а також забезпечити просування індивідуальними освітніми траєкторіями.

ü Організація освітньої діяльності в 5-х класах закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України від 18.05.2019 № 286/2019 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», Концепції Нової української школи, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року»; Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. № 898.

Організація освітньої діяльності в 7-9-х класах закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України від 18.05.2019 № 286/2019 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. № 898.

Освітня програма закладу для здобувачів освіти ІІ рівня розроблена на основі:

1)для 5-6-х класів: типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня,затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.02.2021 №235(додаток 3) та модельних програм

2)для 7-9-х класів: Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 №405 (таблиця 1) та Навчальних програм для закладів загальної середньої освіти затвердженої наказом МОН України від 03.08.2022 року № 698.

Заклад працював за структурою навчального року, що корегувалася згідно вимушених обставин( карантин, війна).

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – 01.09.2022-30.12.2022

ІІ семестр 23.01.2023-31.05.2023

Тривалість канікул протягом навчального року становить не менше 30 календарних днів, які проводяться за таким графіком (орієнтовно):

осінні – 24.10.-30.10.2022

зимові –02.01.2023-22.01.2023

весняні – 03.04-09.04.2023

.

Відпрацьовано 170 навчальних днів. Навчальні плани і програми виконані. Навчальна практика та навчальні екскурсії, державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класів не проводилася.

Освітня і виховна діяльність закладу була спрямована на саморозвиток, самоосвіту, на становлення соціально активної, конкурентно-спроможної, інформаційно-компетентної особистості, здатної до самовдосконалення. Особлива роль відведена національно-патріотичному, правовому вихованню, протидії булінгу, профілактиці шкідливих звичок та зміцненню здоров'я. Для реалізації цих завдань у закладі розроблений річний план роботи, Стратегія розвитку закладу, Положення щодо протидії булінгу(цькування) та план роботи, Положення про академічну доброчесність тощо. Постійно поновлюється банк даних дітей. Всі учні залучаються до різних видів та форм позакласної та позашкільної, гурткової роботи. У закладі діє 3 гуртка: «Мистецький», «Спортивний», «Бібліотечний».

Учнів, які скоїли правопорушення, перебувають на обліку у відділу ювенальної превенції, на внутрішкільному обліку немає. Вчасно поновлюється банк даних дітей та визначаються категорії( багатодітні сім'ї - 4, в них дітей - 9, дітей-сиріт - 1, малозабезпечених сімей - 2, в них дітей - 6. ВПО-2. Дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, схильних до вживання психоактивних речовин та таких, що скоїли злочини, тощо немає). У закладі проводиться щоденний моніторинг відвідування та фіксується у журнал відвідування. Налагоджений контакт співпраці з батьками. Всі випускники(3 учні) минулого навчального року працевлаштовані та продовжують навчання.

У 2022-2023 н.р. підвезення дітей шкільним автобусом, харчування дітей у закладі не проводилося.

Директор закладу контролює дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, посадових обов'язків та інструкцій працівниками, дотримання охорони праці, пожежної безпеки, кібербезпеки, безпеки в умовах воєнного стану, санітарних вимог, виконання Статуту закладу, наказів, забезпечення прозорості, доступу до інформації про заклад, реалізації завдань, принципів, орієнтирів Державного стандарту початкової освіти, Концепції Нової української школи.

Виступили:

Прохоренко Н.М., вчителька зарубіжної літератури, сказала про турботу керівника щодо позитивного іміджу закладу, забезпечення прозорості, доступу до інформації про заклад, реалізації завдань, принципів, орієнтирів Державного стандарту, інших нормативних документів, організації дистанційного навчання, забезпечення належного функціонування закладу в умовах військового стану. Уміло організовує поточне і перспективне планування діяльності педагогічного колективу закладу, координує роботу вчителів з виконання навчальних планів і освітніх програм. Здійснює постійний контроль за якістю освітнього процесу в закладі освіти та об’єктивністю результатів навчальних досягнень учнів. Належну увагу приділяє вихованню та розвитку соціально активної особистості, формуванню інформаційно-обізнаних, активних учнів, національно-патріотичному, моральному вихованню. Роботу директора вважає задовільною.

Мірошниченко Л.І., вихователь, голова батьківського комітету, вказала на забезпечення дотримання нормативних санітарних вимог під час організації освітнього процесу, створення у колективі сприятливого соціально-психологічного клімату, комфортного освітнього середовища, вміння згуртовувати колектив, врегульовувати інтереси. Підтримує хороші стосунки з колективом, батьками, громадськістю та знаходить правильні підходи для вирішення будь-яких питань. Роботу директора вважає задовільною.

Полупан Г.Л., вчителька математики, вказала, що директор особливу увагу зосереджує на підвищенні рівня знань учнів, індивідуальному підході та мотивації учнів. Дбає про здоров'я і безпеку колективу. Постійно залучає дітей до позакласної роботи, наполегливо і планомірно працює з педагогічним колективом щодо вирішення навчально-виховних завдань. Колектив працює стабільно і злагоджено, реалізовує поставлені цілі. Вимоглива до себе і підлеглих, готова підтримати і допомогти працівникам закладу, батькам, дітям. Роботу директора вважає задовільною.

Слухали:

Сичова Ю.В. запропонувала провести таємне голосування, створити лічильну комісію у складі: Бибик С.Г. та Полупан Г.Л.

Результати голосування:

«за» - 16, «проти» - 0, «утрималось» - 0

Ухвалили:

1.Визначити роботу директора Пипич Л.М. у 2022-2023 н.р. задовільною.

2. Сичовій Ю.В. розмістити протокол засідання загальних зборів трудового колективу на веб-сайті закладу.

Голова зборів Сичова Ю.В.

Секретар зборів Прохоренко Н.М.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.